Kajutová plachetnice Compromis 777 prodej


Loď je dovezena z Boodamského jezera. Jezero je známé obrovskou rivalitou při jachtařských závodech, kde mezi sebou soutěží Němci, Rakušáci a Švýcaři. Sypou do lodí neskutečné peníze, aby uspěli. Bývalý majitel z Německa zaplatil za novou HL. plachtu, genu, genakr a perseniky 8000 E. Na zakázku nechal vyrobit nerezovou konstrukci na rolfok genakru a funguje to. Další podstatná výhoda je dovoz ze sladké vody - po 40 letech je loď netknutá !!! Trup lodě a paluba jsou ve skvělém stavu Mám orig. Německé doklady s odhláškou.

Rolfok pro genakr se ovládá "nekonečným" provazem. Pro snadnější obsluhu je možné přidat menší kosatku a jachtařit rekreačně. Compromis má antifouling TEFLON, to nejlepší a nejdražší co se dává na sladkou vodu. Pěkně klouže po vodě a nic na tom neroste.

Na Lipně jsme stihli 4. Září 2021 závod plachetnic: Rabbit Sailing Trophy. Ze 13 lodí jsme byli  3 ! Pohár je na fotkách. Ujeli nám jen dvě o hodně delší s dvojnásobně většími plachtami. Jízdní vlastnosti jachty jsou vynikající.

Lodě Compromis jsou známé velice bytelnou konstrukcí a jsou skvěle vyvážené do tvrdších podmínek. Při větru 12m/s stále není znát ani náznak návětrnosti. Rok výroby lodě i motoru je 1979, registrace na SPS Praha, technická do 14.4.2026. Délka 7,87 m. Šířka 2,60 m. Ponor 1,30 m. Plachty 38 m2. Celospírová hlavní plachta a velká GENUA s okny jsou nové, mají i nové perseniky. Nový GENAKR. Loď je typovaná na 8 osob, má 6 lůžek, pohodlně se vyspí 3 dospělí a 2 děti nebo 4 dospělí. Nádrž na vodu 90 L. Motor Volvo Penta Saildrive MD5B se sklopnou vrtulí. Interiér exkluzivní dřevo, nové čalounění, samostatná kabina WC a 2 samostatné kajuty. Nové rádio, nový vařič, nová lednička. Všechna 3 okna jsou nová, lepená profi. firmou. Jachta je od prestižní Holandské loděnice Zaadnoordijk. Rychloměr a hloubkoměr Navman Multi. Kotva řetěz-provaz, 6x fendry, mooringový háček, pádlo, vyvazovací provazy s tlumiči. Přívěs na fotce není součástí prodeje, je to ukázka přepravní profi firmy kterou si najímám. Je to daleko levnější a bezpečnější než přívěs kupovat. Koza na zimní stání může být v případě potřeby dodána za smluvní cenu.         Cena 276000,-Kč